O mnie

Urodziłem się w Tychach, w roku, który na pewno wszystkim zapadł głęboko w pamięć, bo generał powiedział, że nie będzie teleranka. Uczęszczałem do Szkoły Podstawowej nr 21 w Tychach, następnie była szkoła zawodowa o profilu elektronicznym i technikum o profilu elektrycznym w ZEG-u. W roku 2007 ukończyłem studia magisterskie w Wyższej Szkole Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie na kierunku pedagogiki resocjalizacyjnej. W roku 2010 ukończyłem studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami europejskimi na Akademii Ekonomicznej im. K. Adamieckiego w Katowicach na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń, obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Praca społeczna

W latach 2007 – 2015 sprawowałem funkcję sądowego kuratora społecznego przy Sądzie Rejonowym w Tychach. W grudniu 2015 roku zostałem członkiem Społecznej Rady Sportu przy Ministrze Sportu i Turystyki. W latach 2007 – 2017 zasiadałem w zarządzie Stowarzyszenia Tychy Naszą Małą Ojczyzną, pełniąc różne funkcje. W roku 2012 zostałem wybrany na prezes stowarzyszenia. Pod koniec 2017 roku zrezygnowałem z pracy w stowarzyszeniu i funkcji prezesa. W roku 2016 zostałem członkiem Rady Sportu przy Ministrze Sportu i Turystyki. W radzie miasta Tychy sprawowałem mandat radnego w latach 2010-2014. Pod koniec roku 2014 zostałem wybrany na kolejną kadencję pracy w Radzie Miasta Tychy.

Praca zawodowa 

Pierwszą pracę podjąłem jako uczeń zawodu w Zakładzie Elektroniki Górniczej w Tychach (miałem wtedy 15 lat). Po szkole elektronicznej zacząłem pracować  Zakładzie Elektroniki Górniczej. Następnie przez prawie 5 lat pracowałęm w tyskiej strefie ekonomicznej w branży motoryzacyjnej. Kolejnym miejscem pracy była Spółdzielnia Mieszkaniowa Teresa. W latach 2010 – 2015 pracowałem w Tyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Oskard. Po rozstaniu się z sektorem spółdzielczym zajmowałem stanowiska kierownicze i menadżerskie w sektorze finansowym. Obecnie pracuję w spółce skarbu Państwa która zajmuje się procesami restrukturyzacji przemysłu na stanowisku menadżerskim.